Firma Betoniarnia i Recykling Rowiński S.C. powstała w wyniku fuzji działalności rodzinnych prowadzonych od lat 80-tych. Długoletnie doświadczenie tych firm umożliwia nam efektywnie i efektownie wykorzystywać wiedzę, technologie oraz techniki stosowane w dziedzinie budownictwa lądowego oraz ochrony środowiska.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której potencjał tkwi w zespole wykwalifikowanych pracowników oraz rozbudowanym zapleczu maszynowo – sprzętowym. Przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanych usług. Pragniemy kompleksowo zaspokoić Państwa potrzeby związane z realizacją i prowadzeniem inwestycji. Oprócz produkcji betonu towarowego i prefabrykatów budowlanych, oferujemy usługi budowlane, m.in. prace ziemne, wynajem sprzętu. Prowadzimy biuro projektowe w specjalności konstrukcje budowlane. Ponadto zajmujemy się gospodarką odpadami, w tym i kasacją pojazdów.

Naszym głównym celem jest zapewnienie fachowej, sprawnej i rzetelnej realizacji powierzanych zadań, a strategią dbałość o Klienta. Wysoka jakość oferowanych usług oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia gwarantują, iż firma jest niezawodnym Partnerem do współpracy.